Bedrijfsgegevens

Kranendonk B.V.
Slikkerveerstraat 31
3076 JX Rotterdam

BTW nummer: NL 00.51.61.514.B.05
KvK nummer: 24138197

Tel.: 010-432 90 11
Fax: 010- 432 48 91

Algemeen e- mailadres: info@kranendonkbv.nl

Vlissingen Workshop
Damen Shiprepair Vlissingen B.V.
c/o C. Kranendonk B.V. workshop
Ritthemsestraat 500, 4389 PA Ritthem
Tel / fax: +31(0)6 – 41 60 69 93

Contactpersoon DSV:
Dhr. M. Pepe
mpepe@kranendonkbv.nl

Let op: op de werf is ISPS toegangscontrole van kracht. Neem daarom bij bezoek een geldig legitimatiebewijs mee.

Raadpleeg de kaart hierboven

Social Media

Volg ons op Social Media en blijf op de hoogte van Kranendonk BV.

Contactpersonen

Verkoop & advies

Commercieel directeur: D. van Harten
dvharten@kranendonkbv.nl

Project & sales manager: W. Vaudo
wvaudo@kranendonkbv.nl

Projecten

Leiding: H. van Toorn
hvtoorn@kranendonkbv.nl

Project & sales manager: W. Vaudo
wvaudo@kranendonkbv.nl

Engineering: M. van Haren
mvharen@kranendonkbv.nl

Project Coördinator: A. Timmers
atimmers@kranendonkbv.nl

Inkoop: T. Spee
tspee@kranendonkbv.nl

Administratie

Financieel directeur: P. Kranendonk
pkranendonk@kranendonkbv.nl

Directie

Algemeen directeur: M.C. Kranendonk
mkranendonk@kranendonkbv.nl

Technische directeur: R.H. Amsterdam
ramsterdam@kranendonkbv.nl 

Commercieel directeur: D. van Harten
dvharten@kranendonkbv.nl

Financieel directeur: P. Kranendonk
pkranendonk@kranendonkbv.nl

locatie schiedam

Werkplaats Schiedam
Damen Shiprepair Rotterdam B.V. (DSR)
p/a Werkplaats Kranendonk B.V.
Admiraal de Ruijterstraat 24
3115 HB Schiedam

Tel.: 010 – 432 90 11
Fax: 010 – 432 48 91

Contactpersoon DSR:
Dhr. M. van Terwisga
dsr@kranendonkbv.nl

Locatie rotterdam

Hoofdkantoor Rotterdam
Kranendonk B.V.
Slikkerveerstraat 31
3076 JX Rotterdam

Tel.: 010 – 432 90 11
Fax: 010 – 432 48 91